DENİF 2012 - Duyurular
Duyuru 1:

Sayı      : B.13.1.TİK.2.20.00.00-821.01 /                                                                                                                                                 ..../...../2012
Konu    : Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

           

Sayın Yetkili,

Türkiye İş Kurumu, son bir yılda geçirdiği hızlı değişimlerle gelişen piyasa koşullarına Kamu İstihdam Kurumu olarak uyum sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda 2011 yılı Ekim ayı içerisinde ilkini gerçekleştirdiğimiz istihdam fuarı, bu kez “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012” ismi ile “İŞ’te BULUŞMA NOKTASI: DENİF-2012” ana temasıyla Pamukkale Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde 10-11-12 Mayıs 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Zengin içeriğiyle, gündem yaratacak konularıyla Türkiye’de tanınmış alanlarında uzman pek çok konuşmacının yer alacağı, 70’in üzerinde firmanın fuar alanında açacağı stantlarda işçi ve işverenlerin buluşacağı ve katılımcıların kariyer yolculuğuna katkı sağlayacak DENİF-2012, pek çok sponsor firma işbirliğinde gerçekleştirilecektir. Fuarla ilgili program ve sponsor bilgilerimize www.denif.org internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Üç günde binlerce kişinin ziyaret edeceğini düşündüğümüz “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012”ye katılarak ülke çapında tanınmış, alanlarında uzman konuşmacıların seminerlerini takip edebilir ve firma olarak açtığınız stantla iş arayan işsizlerimizle buluşma imkânı yakalayabilirsiniz. Ayrıca sponsor olarak fuarda daha fazla firma isminizin duyulmasını sağlayabilirsiniz. Fuarımıza değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

Saygılarımla

Ferudun GİRESUN
İl Müdürü

ANA SPONSORLUK

DENİF-2012 TARAFINDAN ANA SPONSOR’A VERİLECEK HAKLAR VE HİZMETLER

 • ANA SPONSOR, sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren FUAR bitimine “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 ana sponsoru olarak anılacaktır.
 • ANA SPONSOR, tüm basılı malzemelerinde (antetli kağıt, zarf, vb.), tanıtım broşürlerinde, kurumsal ilanlarında “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 Ana Sponsoru” ibaresini kullanabilecektir.
 • DENİF-2012, bu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren FUAR kapsamında hazırlanacak tüm basılı dokümanlarda (broşür, CD vb.) ANA SPONSOR’un logosuna ve “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 ibaresine yer verecektir.
 • DENİF-2012, FUAR sırasında ana salonda açılış/kapanış törenleri sırasında ANA SPONSOR’un, 2x3 m2 boyutlarında bayrak/flamasını bulunduracak veya İsim / logosunu görsel sunu (bilgisayardan projeksiyon ile perdeye yansıtma) olarak yansıtacaktır.
 • ANA SPONSOR, FUAR süresince, Konferans Salonu fuayesinde, 12 m2’lik bir stand alanını ücretsiz olarak kullanabilecektir.
 • DENİF-2012’in FUAR için düzenlediği web sayfasında ANA SPONSOR’un logosuna yer verilecek ve  ANA SPONSOR’un web sayfasına linkler oluşturulabilecektir.
 • FUAR ile ilgili gazete ve TV’lerde yapılacak haber / programlarda, resmi duyurularda ANA SPONSOR’un isim / logosu ve/veya tanıtıcı bilgileri yer alabilecektir.

 

ANA SPONSOR TARAFINDAN DENİF-2012’e VERİLECEK HAKLAR VE HİZMETLER

 • ANA SPONSOR, sponsorluk bedeli olarak Ziraat Bankası Denizli Şubesi Hesap No: 8437102206-5006 (IBAN No: TR710001000084371022065006) no’lu İstihdam Fuarı İl Müdürlüğü hesabına ....... TL yatıracak ve banka dekontunu İşkur Denizli İl Müdürlüğü’ne iletecektir.
 • Sözleşmenin başlamasına müteakip logo ve bayrakları temin ederek İl Müdürlüğü’ne teslim etmek.
 • Yapılacak Sözleşme süresi, ana sponsorluk bedelinin adı geçen banka hesabına yatırıldığı tarihte başlar ve ........ tarihinde biter. 

 

RESMİ SPONSORLUK

DENİF-2012 TARAFINDAN RESMİ SPONSOR’A VERİLECEK HAKLAR VE HİZMETLER

 • RESMİ SPONSOR, sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren FUAR bitimine “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 resmi sponsoru olarak anılacaktır.
 • RESMİ SPONSOR, tüm basılı malzemelerinde (antetli kağıt, zarf, vb.), tanıtım broşürlerinde, kurumsal ilanlarında “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 Resmi Sponsoru” ibaresini kullanabilecektir.
 • DENİF-2012, bu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren FUAR kapsamında hazırlanacak tüm basılı dokümanlarda (broşür, CD vb.) RESMİ SPONSOR’un logosuna ve “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 ibaresine yer verecektir.
 • RESMİ SPONSOR, FUAR süresince, Konferans Salonu fuayesinde, 9 m2’lik bir stand alanını ücretsiz olarak kullanabilecektir.
 • DENİF-2012’in FUAR için düzenlediği web sayfasında RESMİ SPONSOR’un logosuna yer verilecek ve RESMİ SPONSOR’un web sayfasına linkler oluşturulabilecektir.
RESMİ SPONSOR TARAFINDAN DENİF-2012’e VERİLECEK HAKLAR VE HİZMETLER
 • RESMİ SPONSOR, sponsorluk bedeli olarak Ziraat Bankası Denizli Şubesi Hesap No: 8437102206-5006 (IBAN No: TR710001000084371022065006) no’lu İstihdam Fuarı İl Müdürlüğü hesabına ....... TL yatıracak ve banka dekontunu İşkur Denizli İl Müdürlüğü’ne iletecektir.
 • Sözleşmenin başlamasına müteakip logoları temin ederek İl Müdürlüğü’ne teslim etmek.
 • Yapılacak Sözleşme süresi, resmi sponsorluk bedelinin adı geçen banka hesabına yatırıldığı tarihte başlar ve ......... tarihinde biter.
HİZMET SPONSORLUĞU

DENİF-2012 TARAFINDAN HİZMET SPONSORU’NA VERİLECEK HAKLAR VE HİZMETLER

 • HİZMET SPONSORU, sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren FUAR bitimine “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 Hizmet sponsoru olarak anılacaktır.
 • HİZMET SPONSORU, tüm basılı malzemelerinde (antetli kağıt, zarf, vb.), tanıtım broşürlerinde, kurumsal ilanlarında “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 Hizmet Sponsoru” ibaresini kullanabilecektir.
 • DENİF-2012, bu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren FUAR  kapsamında hazırlanacak tüm basılı dokümanlarda (broşür, CD vb.) HİZMET SPONSOR’un logosuna ve “2. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, DENİF-2012 ibaresine yer verecektir.
 • DENİF-2012’in FUAR için düzenlediği web sayfasında HİZMET SPONSOR’un logosuna yer verilecek ve  HİZMET SPONSOR’un web sayfasına linkler oluşturulabilecektir.
HİZMET SPONSORU TARAFINDAN DENİF-2012’e VERİLECEK HAKLAR VE HİZMETLER
 • HİZMET SPONSORU, sponsorluk karşılığı olarak Aşağıda Taahhüt Ettiği Hizmetlerden bir veya birkaçını DENİF-2012’in talepleri doğrultusunda karşılamak.

Basılı malzeme (Duyuru / Poster / Billboard)
Kargo / Dağıtım (Yurtiçi-Yurtdışı)
Yiyecek-İçecek Sponsoru
Acil İlk Yardım Hizmetleri
Konuşmacıların Yol ve Konaklaması
Haberleşme 
Organizasyon Personeli
Medya İletişim
İnternet İletişim
Yaka Kartı Kordoneti
Fuar Çantası 
Firmaya Ayrılmış Aktivite/Mülakat Salonu vb.

 • Sözleşmenin başlamasına müteakip logolarını temin ederek İşkur İl Müdürlüğü’ne teslim etmek.
 • Yapılacak Sözleşme süresi, hizmet sponsorluğu hizmetin kabul edildiği tarihte başlar ve ...... tarihinde biter.
Denif.org 2012 ©
İGB-VRL 2012, İŞKUR DENİZLİ
Design:Uğur BAYSAL